خوش آمدید


عکس-اخبار-رونالدو-کاکا

دوستان


مرجع خبري رئال مادريد : کم کم زمان مشخص شدن جوایز فردی فوتبال آغاز می شود . توپ طلا به نوعی اسکار فوتبال دنیاست . البته این جا جوایز به جای سالن کداک در زوریخ اهدا خواهند شد . یکی از اولین جوایزی که داده می شود ، در روز 30 آگوست در موناکو خواهد بود ، جایزه ای که " بهترین بازیکن سال یوفا " را مشخص می کند . 

1845851_w2.jpg

مارکا توانسته که به لیست سه فینالیست نهایی مشخص کند . این دومین سالی است که یوفا بهترین بازیکن سال را انتخاب می کند . مسی ، اینیستا و کریستیانو گزینه های اصلی هستند . 
در سال 2011 ، مسی این جایزه را برد و امسال هم یکی از مدعیان است چرا که فصل گذشته توانست که با 50 گل زده ، آقای گل لالیگا شود . رقیب اصلی او کریستیانویی است که سال گذشته 46 گل زد و قهرمان لالیگا شد و به نیمه نهایی یورو نیز رسید . 
اینیستا نیز در این میان می تواند نقش بازیگر نقش مکمل را داشته باشد . او بهترین بازیکن یورو شد تا بتواند سری میان مدعیان در آورد . 
این جایزه به بازیکنانی می رسد که در تورنمنت های مربوط به یوفا حضور داشته باشند . به همین علت چمپیونزلیگ و یورو می توانند نقش مهمی داشته باشند ، به خصوص فینالیست های این مسابقات . 
پیرلو یکی دیگر از مدعیان بود که یوروی فوق العاده ای داشت و ژآوی و کاسیاس هم گزینه های بعدی هستند . پس از آن ها می توان از دروگبا ، چک ، فالکائو و اوزیل نام برد . 
از میان 32 کاندیدای اولیه ، هفت تا رئالی بودند : ژابی ، کاسیاس ، کوئنت رائو ، په په ، اوزیل ، راموس ، کریستیانو و چهار تا بارسایی : ژاوی ، اینیستا ، مسی و فابرگاس .
نویسنده : صدف
سه شنبه ۲۴ مرداد۱۳۹۱


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
منتخب عکسهای جدید کریس در اینستا (Aug 2015) پنجشنبه ۲۹ مرداد۱۳۹۴
رئال مادرید 2-1 گالاتاسرای / جام برنابئو پنجشنبه ۲۹ مرداد۱۳۹۴
دعوت شدن کاکا به تیم ملی شنبه ۲۴ مرداد۱۳۹۴
تمرینات امروز (12 Aug) چهارشنبه ۲۱ مرداد۱۳۹۴
فعالیت کریس در اینستا در 3 روز گذشته شنبه ۱۷ مرداد۱۳۹۴

درباره نویسنده

سلام دوستان
من صدف هستم
عاشق کریس رونالدو و کاکا .
و تیم مورد علاقم: باشگاهی: رئال مادرید و ملی: اسپانیا,پرتغال
امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد...
ایمیل :


امکانات