خوش آمدید


عکس-اخبار-رونالدو-کاکا

دوستان


مرجع خبري رئال مادريد : کم کم زمان مشخص شدن جوایز فردی فوتبال آغاز می شود . توپ طلا به نوعی اسکار فوتبال دنیاست . البته این جا جوایز به جای سالن کداک در زوریخ اهدا خواهند شد . یکی از اولین جوایزی که داده می شود ، در روز 30 آگوست در موناکو خواهد بود ، جایزه ای که " بهترین بازیکن سال یوفا " را مشخص می کند . 

1845851_w2.jpg

مارکا توانسته که به لیست سه فینالیست نهایی مشخص کند . این دومین سالی است که یوفا بهترین بازیکن سال را انتخاب می کند . مسی ، اینیستا و کریستیانو گزینه های اصلی هستند . 
در سال 2011 ، مسی این جایزه را برد و امسال هم یکی از مدعیان است چرا که فصل گذشته توانست که با 50 گل زده ، آقای گل لالیگا شود . رقیب اصلی او کریستیانویی است که سال گذشته 46 گل زد و قهرمان لالیگا شد و به نیمه نهایی یورو نیز رسید . 
اینیستا نیز در این میان می تواند نقش بازیگر نقش مکمل را داشته باشد . او بهترین بازیکن یورو شد تا بتواند سری میان مدعیان در آورد . 
این جایزه به بازیکنانی می رسد که در تورنمنت های مربوط به یوفا حضور داشته باشند . به همین علت چمپیونزلیگ و یورو می توانند نقش مهمی داشته باشند ، به خصوص فینالیست های این مسابقات . 
پیرلو یکی دیگر از مدعیان بود که یوروی فوق العاده ای داشت و ژآوی و کاسیاس هم گزینه های بعدی هستند . پس از آن ها می توان از دروگبا ، چک ، فالکائو و اوزیل نام برد . 
از میان 32 کاندیدای اولیه ، هفت تا رئالی بودند : ژابی ، کاسیاس ، کوئنت رائو ، په په ، اوزیل ، راموس ، کریستیانو و چهار تا بارسایی : ژاوی ، اینیستا ، مسی و فابرگاس .
نویسنده : صدف
سه شنبه 24 مرداد1391


.:: آخرین مطالب ::.

عنوان تاریخ
تمرینات امروز (20 (OCT) دوشنبه 28 مهر1393
سائوپائولو 2-1 باهیا یکشنبه 27 مهر1393
رئال مادرید 5-0 لوانته / قدرت نمایی رئال در آستانه 2بازی مهم شنبه 26 مهر1393
تمرینات امروز (17 Oct) جمعه 25 مهر1393
اخبار جمعه 25 مهر1393

درباره نویسنده

سلام دوستان
من صدف هستم
عاشق کریس رونالدو و کاکا .
و تیم مورد علاقم: باشگاهی: رئال مادرید و ملی: اسپانیا,پرتغال
امیدوارم از وبلاگم خوشتون بیاد...
ایمیل :

نتایج
امکانات